info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

Корекційна програма для осіб, які вчиняють насильство в сім'ї

Про проект

agr7-symbol-sm

постійнодіючий проект з 2009 року, Запоріжжя

Мета проекту
формування досвіду ненасильницької поведінки і гуманістичних цінностей. Формування відповідальності за свою поведінку і його наслідки для себе та ін. членів сім'ї, організація усвідомлення того, що насильство - це порушення прав людини, правопорушення, організація засвоєння нової моделі сімейного життя на засадах гендерної рівності та дотриманні прав членів сім'ї.

Цільова група
• Особи, які вчиняють сімейне насильство

Кількість учасників
• Протягом 2009 (рік початку впровадження) – 2013 років програмою охоплено 106 осіб

Результати

Причинами своєї агресивної поведінки особи, що вчинили насильство, частіше всього зазначають «провокування» з боку близьких осіб, особливе сприйняття конфліктних ситуації у стані алкогольного сп’яніння та нерозуміння, як можливо діяти іншим способом. Такі особи беруть на себе мало відповідальності за свої емоційні реакції та демонструють низький рівень свідомості та комунікативних здібностей. Хоча дуже часто можуть продемонструвати достатньо високій рівень інтелекту та ерудованість.

Але у процесі роботи учасники навчаються усвідомлювати особливості власної поведінки, які призводять до ескалації конфліктів, та корегувати їх власними силами. Спеціалісти, що працюють з особами, які спричинили насильство, приділяють увагу розвитку усвідомленості поведінки, диференціації почуттів учасників та розвитку вмінню управляти своїми почуттями, прийняттю відповідальності за свої почуття, свої реакції та своє життя на себе.

У роботі тренери використовують групові дискусій, вправи на розуміння та вербалізацію своїх емоційних станів, комунікативні вправи, тематичні фільми та їх обговорення.

Майже всі учасники не вміють будувати відносини, не володіють комунікативною грамотністю, не мають навичок заявити про свої потреби. Вони потребують емоційної підтримки, розуміння та необхідності бути почутими, вислуханими.

Джерела фінансування
Місцевий бюджет

 

Анонс тренінгів

Нема подій

Наші фахівці: