info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

Школа Сім'ї 2017

Про проект

Організаторами заходу "Школа сім'ї" є Запорізька обласна громадська організація «Об’єднання психологів та психоаналітиків ВЗАЄМОДІЯ», за підтримки Німецького товариства з міжнародного співробітництва GIZ при партнерстві Департамента соціального захисту населення та Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Проект реалізовувався з жовтня 2016 по березень 2017 року.

Перша та Друга Школа сім'ї відбулася в м. Запоріжжя, готель «Джаз»;

Третя Школа сім’ї відбулася у м.Бердянськ, Запорізької області, готель «Віра-Люкс»;

Четверта Школа сім’ї відбулася в м. Запоріжжя, готель «Україна».

Протягом трьох днів, така була тривалість кожної з Шкіл, учасники мали змогу відвідати групові заняття з психологами, на яких були отримані відповіді на питання сімейних та міжособистих відносин.

На психологічних секціях разом з фахівцями учасники мали можливість розглянути питання стресостійкості, вирішення конфліктів, вікової психології, гармонізації подружніх стосунків.

У спеціально обладнаному кабінеті, в умовах, комфортних для індивідуальної роботи, протягом усього проекту проводилися безкоштовні індивідуальні психологічні консультації. Для більшості учасників Школи це був перший досвід отримання якісної психологічної допомоги в комфортних умовах.

У роботі школи взяли участь 254 людини, в тому числі 84 дитини віком до 15-ти років. Було проведено 56 групових занять і 552 години індивідуальних консультацій (з них - 232 години групової роботи). 320 годин індивідуальних консультацій були проведені в CO - Working ВЗАЄМОДІЯ.

Привітати учасників «Школа сім’ї» змогли представники дитячого творчого колективу «Росяночка».

Діти учасників Шкіл змогли відвідати Бердянський зоопарк «Сафарі», о. Хортицю, де всі бажаючі прийняли участь у козацьких розвагах. А ще, цікаво було взяти участь у захоплюючих квестах, познайомитися з дитячим науковим клубом «Весела наука», до речі автор проекту та головна учасниця клуба – Оксана , яка сама є внутрішньо переміщеною особою. Також учасники «Школи сім’ї» стали активними співавторами Форум – театру, який організували представники Бердянського «Анті – кафе».

Все це сприяло більш ефективної інтеграції ВПО в місцеву громаду і формуванню дружніх і соціальних зв'язків.

Анонс тренінгів

Нема подій

Наші фахівці: