info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

 

Про проект

У вересні 2018 року відбулося підписання меморандуму про об’єднання громадських організацій, ініціативних груп, експертів, посадовців та ЗМІ в Коаліцію «Запоріжжя 1325», до складу якої увійшли п’ятнадцять громадських організацій Запоріжжя та Запорізької області. Рішенням загальних зборів було обрано голову Коаліції Куратченко Ірину Євгенівну.

Основною метою діяльності Коаліції «Запоріжжя 1325» є збільшення участі жінок та їх представленості на всіх рівнях прийняття рішень щодо підтримки та сприяння зміцнення миру і безпеки, співробітництва та консолідації зусиль  задля покращення розуміння принципів і завдань резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» серед місцевих органів влади, громадських організацій, представників ЗМІ та інших структур і розширення їх можливості у сфері реалізації ініціатив, направлених на сприяння участі жінок у процесах відновлення миру.

У жовтні 2018 року учасники Коаліції взяли участь у грантовій програмі, основною метою якої було надати пряму підтримку місцевим коаліціям та їх членам у процесі розробки, впровадження та моніторингу реалізації регіональних та місцевих планів дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325. Таким чином  у Запорізькій області було підтримано чотири заявки:

    1. Благодійна організація «Благодійний фонд «Все можливо» - «Жінка – берегиня миру». Проект посприяє створенню Кризового центру з надання комплексної допомоги постраждалим від гендерно - зумовленого насилля у м. Мелітополь, що вплине на формування безпечного середовища та залучення жінок і чоловіків до процесів відновлення миру і недопущення конфліктів в громаді.
    2. Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» «Активізація громадськості та влади для локалізації 1325». Проект спрямований на посилення та зміну місцевої політики для забезпечення рівного доступу жінок до відновлення після конфлікту через локалізацію 1325 у місцевих політиках і програмах місцевих рад Запорізької області.
    3. Громадська організація «ЖІНКА МАЙБУТНЬОГО» «Єдність заради безпеки жінок Приазов`я». Підвищення обізнаності жіночого активу щодо принципів гендерної рівності та НПД1325 «Жінки, мир та безпека» через створення мережі активісток, які замотивовані та приймають участь у вирішенні гендерно-обумовлених конфліктів у Бердянську та Бердянському районі.

 

Коаліція сформована в рамках проекту «Рівність заради безпеки», який впроваджується у п’яти областях України (Запорізька, Дніпропетровська, Луганська, Вінницька та Хмельницька) та реалізовується Українським жіночим фондом за підтримки Європейського Союзу. Проект покликаний надати підтримку місцевим органам влади та громадським організаціям під час розробки, реалізації та моніторингу впровадження регіональних та місцевих планів дій з виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року.

Анонс тренінгів

Нема подій

Наші фахівці: