info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

Оксана Сергунова

 

СЕРГУНОВА ОКСАНА  ВІТАЛІЇВНА

м. Запоріжжя  тел.дом. (0612) 59-08-22
вул..Товариська 37-б/16 тел.моб. (096)538-64-08
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

      

 

Особисті дані: Українка, 1971 року народження, одружена, двоє дітей 22 і 16 років.

 

Освіта: 1987-1994 роки, лікувальний факультет Запорізького медичного інституту. За спеціальністю лікувальна справа. Отримала диплом спеціаліста- лікаря.

1994-1996 роки, інтернатура за спеціальністю «Неврологія» при Запорізькому державному медичному університеті. Отримала диплом лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Неврологія».

1995 рік. Міжнародна біблійна школа АСMI «МОСТ». Отримала сертифікат.

1998 рік. Курси підвищення кваліфікації при Запорізькому державному інституті удосконалення лікарів за спеціальністю «Мануальна терапія». Отримано посвідчення спеціаліста з «Мануальної терапії і вертеброгеної патології».

1999 рік. Курси підвищення кваліфікації при кафедрі психіатрії факультета післядипломної освіти Дніпропетровської державної медичної академії. Отримала сертифікат з «Психотерапії невротичних та неврозоподібних розладів»

2001 рік. Курси «Електроакупунктурна діагностика та інформотерапія» при медичному інституті УАНМ. Отримала свідоцтво спеціаліста за фахом «Електроакупунктурна діагностика та інформотерапія».

2002 рік. Курси «Електроакупунктурна діагностика та терапія» при науково-виробничому об єднанні «Дельфі».

2005-2006 р. Курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Неврологія» при Запорізькому інституті удосконалення лікарів. Присвоєна 2 категорія лікаря-невролога.

2007 рік курси « Психофізичні практики слав ян» при Школі традиції здоров я слав ян Генадія Адамовича. Отримала сертифікат інструктора з гімнастики слав янських чарівниць «Стояча Вода» .

 2006-2011 роки. Навчання у школі духовного сцілення «Оберіг» . Отримала диплом і посвяту Гранд-Майстра Рейкі у традиції Усуї Шикі Ріохо.

2015 рік, травень. Міжнародний базовий курс з організації та надання духовної опіки та психологічної допомоги в умовах бойових дій та кризових ситуаціях. МОУ, Координаційна рада з питань душпастирства в кризових ситуаціях Патріаршої Курії УГКЦ. Американська академія експертів з посттраватичного стресу .

 2015 рік, вересень.Тренінгова програма Френка Пюселика.»Самоврядування посттравматичним стресовим   розладом.» МОЗУ. Український науково-дослідний інститут соціальної і судової психіатрії та наркології. Інструктор Із запобігання та лікування   ПТСР.

 

Досвід роботи: З 2011 року по сьогодні - приватний лікар за фахом «Нетрадиційна медицина». Психолог –волонтер по наданню психологічної допомоги учасникам бойових дій на сході України. Голова обласної громадської організації «Таврійські чарівниці». . Директор Академії слав янської оздоровчої та освітньої академії для жінок «Квітка». м.Запоріжжя

 З 2010-2014 рік Волонтерська та приватна консультативна практика по наданню психологічної і медичної   допомоги постраждалим під час бойових дій на території країн колишньої Югославії. Чорногорія, Сербія, Боснія і Герцеговіна.

Волонтерська психологічна допомога жінкам та дівчатам, пострадалим під час бойових дій на теріторії Хорватії .     .

 З 2006 -2011 рік – приватний лікар –невропатолог. З 2002 -2006 – лікар –невропатолог за трудовим договіром № 352. м.Запоріжжя.

 2001-2002 роки – лікар-невропатолог відділення церебро-васкулярної патології Санаторія «Великий Луг» м.Запоріжжя.

1997-2001 роки – Лікар-невропатолог лікувально-диагностичного відділення Санаторію «Великий Луг». М.Запоріжжя

 1996-1997 роки –лікар-терапевт терапевтичного відділення Санаторія «Великий Луг». м.Запоріжжя

 

 Додаткові відомості. Автор   методики психофізичного оздоровлення жінок «Квітка». Нагороджена сертифікатом від International charitable fund «Without Borders

Автор книги «Моя чарівниця «Квітка». Автор наукових статей з питань біорезонансної терапії та інформотерапії . Член Міжнародної Асоціації лікарів інтегративної медицини з 2005 року.

Автор   методики психофізичного оздоровлення жінок «Квітка». Автор книги «Моя чарівниця «Квітка». Автор наукових статей з питань етносугестології.

Член Української Асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій з 2014 року. Психолог-волонтер.

Маю досвід роботи з ПК. Вільно володію програмами Word, Excel, медичними діагностичними та лікувальними програмами INTA-FLEET, Dialog NOVA, ,лікувальним комплексом INTA-bioreCOM.

Вільно володію англійською, сербською та чорногорською мовами.

Маю посвідчення водія категорії «В», та власний автомобіль, досвід керування 5 років.

Маю посвідчення інструктора з POLE-DANCE за версією ICPF.

 

 

Анонс тренінгів

Нема подій

Наші фахівці: