info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

  Запорізька обласна громадська організація «ОПП «ВЗАЄМОДІЯ»
заснована та зареєстрована 05 листопада 2004 року.

У організації успішно працюють професійні психологи різних шкіл і напрямів. За період з 2004 року було реалізовано декілька проектів - фінансування з місцевого бюджету (замовник – Управління у справах сім’ї, молоді та спорту):
«Усвідомлене батьківство» - по психологічній підготовці батьків до народження дитяти;
«Моя сім’я» - психологічні курси для тих, хто має намір одружитися або знаходиться в шлюбі і зазнає труднощі у взаєминах.

 

ОПП «ВЗАЄМОДІЯ» була одним з організаторів 12-ої науково-практичної конференції Української спілки психотерапевтів, що відбувалась у м. Запоріжжі 9-11 червня 2006 р, що було відзначено подякою Генерального Секретаря Європейської Асоціації Психоаналізу Альфреда Притца.

 

За період з 2007 року були проведені соціально-психологічні дослідження на замовлення управління у справах сім’ї, молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації:
«Молода сім’я в Запорізькій області» (2007р.)
«Девіації в житті сучасної молоді Запорізької області» (2008 р.)
«Запорізька сім’я – 2009, сучасний портрет»

 

Організація співробітничає з районними центрами зайнятості, де з 2006 року проводить тренінги.

 

У 2009 році ОПП «ВЗАЄМОДІЯ» уклала договір про партнерство і співробітництво з Міжнародною організацією міграції (представництво і Україні). На теперішній час – ОПП «ВЗАЄМОДІЯ» єдина організація в Запорізькій області, що займається питаннями реінтеграції постраждалих від торгівлі людьми.

 

У 2009 році було організовано та проведено навчальний семінар «Комунікативні техніки зміни поведінки підлітків та молоді».

 

Наприкінці 2009 року на замовлення управління у справах сім’ї молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації ОПП «ВЗАЄМОДІЯ» розробила посібник для молодого подружжя «Атлас сім’ї», а в травні 2010 року фахівці ОПП «ВЗАЄМОДІЯ» стали ведучими психологічних студій на «Школі молодої сім’ї», що вперше проводилась у м.Запоріжжі обласним центром соціально-психологічної допомоги.

 

Пріоритетом діяльності ЗОГО «ОПП «ВЗАЄМОДІЯ» є реалізація національної кампанії «Стоп насильству!» через роботу з жертвами та особами, які вчиняють насильство в сім'ї та попередження торгівлі людьми.

З метою профілактики сімейного насильства та попередження торгівлі людьми постійно проводиться :

Просвітницька діяльність:

1. Виготовлено та розповсюдженні інформаційні буклети:
• «Як запобігти насильству», який містить інформацію з питань попередження насильства;
• «Поряд у потрібну мить» з інформацією щодо діяльності ЗОГО «ОПП «ВЗАЄМОДІЯ»;
• «План безпеки» з інформацією, що робити у ситуації насилля;
• «Керування гнівом» з інформацією як правильно висловлювати агресію;
• «Кроки працевлаштування за кордоном»;
• «Правила безпечної подорожі» для різних категорій населення (жінки, чоловіки, діти)

2. Розроблено довідник організацій та установ міста Запоріжжя, куди можуть звернутися клієнти центру за додатковими послугами.

3. Співробітництво з ЗМІ – виступи на міському ТБ – ТРК «Алекс», ТБ-5, ЗТРК «Запоріжжя», написання статей в газети.

Сумісно з Запорізьким обласним центром соціально-психологічної допомоги постійно проводиться акція «Залишайся людиною» (щорічно 21 вересня до Дня Миру)

Мета заходу - популяризації ненасильницької моделі поведінки та профілактика негативних явищ в підлітковому та молодіжному середовищі, привернення уваги громадськості Запорізької області до соціального аспекту проблеми сімейного насилля; формування у свідомості громадян, особливо підлітків та молоді, негативного ставлення до насилля, інформування населення про державні та недержавні організації, які надають послуги з цих питань.

Кількість учасників:
• 2011 рік – 200 осіб
• 2012 рік – 350 осіб
• Всього: 550 осіб

Сумісно з Запорізьким обласним центром соціально-психологічної допомоги постійно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» (щорічно 25 листопада – 10 грудня).

Мета - поліпшення організаційного, інформаційного та науково-методичного забезпечення реалізації державної політики у сфері попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми

В межах акції:
• обласний конкурс дитячих малюнків та фоторобот «Світ без насильства».
• захід «Освітній семінар для фахівців, які працюють в галузі протидії торгівлі людьми»
• тематична вечірка «Захисти власні права».
• інтерактивний семінар для студентів Запорізької державної інженерної академії з питань попередження торгівлі людьми «Живи та працюй в Україні»
• семінар – тренінг з питань попередження насилля для учнів 9-11 класів загально освітніх шкіл.

Загальна кількість учасників заходів щорічно близько 500 осіб.

Юридичні документи

Анонс тренінгів

Нема подій

Наші фахівці: