info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

famsh4-symbol-sm Сім’я – не ланка держави. Сім’я – це і є держава. Боротьба за владу, економічні, творчі та культурні проблеми. Експлуатація, мрії про свободу, революційний настрій
         С. Давлатов

Будь-який шлюб, щасливий чи нещасний, нескінченно цікавіший та значніший будь-якого роману, навіть самого палкого
         В.Х. Оден

Найкраща за всіх та сімейна сцена, яку можна не влаштовувати
         Е. Базен

 

З 08 по 10 червня 2012 року в межах комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, підтримки сім’ї, молоді, гендерного паритету та протидії торгівлі людьми на 2012-2016 роки відбувся унікальний захід «Школа майбутньої сім’ї та початкового досвіду».

Вже третий рік поспіль з метою проведення інформаційно-просвітницької роботи серед сімей та молоді, спрямованої на її підготовку до відповідального батьківства та утвердження соціально благополучної сім’ї Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Запорізької обласної державної адміністрації організовує, а фахівці Запорізького обласного центру соціально-психологічної допомоги, на чолі з директором Куратченко Іриною та Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія», проводить подібні заходи.

У рамках «Школи майбутньої сім’ї та початкового досвіду» 42 пари, які мешкають у Запорізькій області та м. Запоріжжі і згідно даних відділів РАГС, мають намір створити сім’ю, зібралися в живописному куточку Запорізької області для участі у тренінгах, заняттях практичними вправами та інтерактивним спілкуванням.

Учасників заходу гостинно приймав колектив ДЗОВ «Меотида», який розташовано в смт. Набережне, Приморського р-н.

Програма Школи була спланована таким чином, що учасники мали можливість не тільки отримати знання щодо успішного подружнього життя, але й яскраво та зі смаком відпочити на морському узбережжі.

Анонс тренінгів

Нема подій

Наші фахівці: