info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

Про проект

Масштаби сімейного насильства в Запоріжжі збентежують і лякають. За даними соціально-психологічного дослідження станом на кінець 2007 року кожен 6-ий житель міста піддавався психологічному насиллю в сім’ї, кожен 20-ий – фізичному. За останні пів року у Запорізький області було зареєстровано 2803 випадків насилля.
Близько 1000 жінок в Україні гине від домашнього насильства щороку.
Для того, щоб перемогти реальне зло, його треба назвати, відкрито обговорити проблему та шукати шляхи вирішення.

3 червня стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія проти домашнього насильства, яка триватиме протягом всього місяця у Києві, Донецьку, Одесі, Львові, Ялті та у нашому Запоріжжі.
Ініціаторами заходу виступають Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту та Європейський Союз в рамках програми «Права жінок та дітей в Україні».

500 000 браслетів з надписом «Я проти насильства!» будуть розповсюджуватися у містах України протягом місяця разом із зовнішньою рекламою, просуванням в мережі Інтернет, інформаційними акціями на вулицях та розважальних закладах за участю тисяч громадян. Метою кампанії є досягнення неприйняття домашнього насильства українцями.

«Усі країни світу стикаються з проблемою домашнього насильства. Але саме від ставлення суспільства до цього явища залежить чи зможе жертва знайти допомогу, а кривдник отримати покарання за законом. В Україні гендерні стереотипи та думка, що насильство є суто сімейною справою, глибоко вкоренилися у суспільстві. Євросоюз працює разом з урядом України щоб змінити відношення до домашнього насильства», - заявив Жозе Мануел Пінту Тейшейра, голова Представництва Європейського Союзу в Україні.

У Запоріжжі акція відбудеться 21.09.11 за адресою:
пл. В.Маяковського з 18.00 до 20.00 години.

У програмі заходу:
• роздача інформаційних довідників «планів безпеки» та буклетів;
• малинових браслетів та футболок як символів поваги та любові до близьких людей;
• виступи молодіжних співочих та танцювальних гуртків, команд КВК;
• флеш-моб як символ об’єднання проти насильства.

Більш детальна інформація за телефонами: 213-88-20, 213-88-21.

Читайте про акцію на FACEBOOK Facebook 

 

Анонс тренінгів

Нема подій

Наші фахівці: