info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

Євген Гречаник

Гречаник Е

 

Резюме

Гречаник  Євген Олександрович

 

Про себе

 

Я дуже радий та вважаю, що мені надзвичайно пощастило в тому, що я обрав для себе професію психолога. Це надає унікальну можливість зустрічатися з багатьма людьми в обстановці позбавленої недовіри, соціальних та статусних ігор, малозначущих та формальних слів. Навпаки, робота психолога це щоденна зустріч з відвертістю, найголовнішими почуттями, чужими та власними, тобто людською реальністю такою якою вона є насправді, неприхованою за глянцевим фасадом або маскою. Робота психолога спонукає мене до власного розвитку, самоусвідомлення, пізнання світу, людей та себе.  
Основними напрямками моєї роботи, крім індивідуального консультування, також є сімейна та групова психотерапія.
Робота з сім’єю та з групою надають багато додаткових можливостей та переваг якщо порівнювати з індивідуальними зустрічами. Наприклад, для успішної роботи з сімейними проблемами (це може бути як подружня пара так й батьки і діти, розширена родина, що включає також прабатьків і тих близьких, які впливають на сімейні стосунки) часто недостатньо лише тільки одного члена родини. Усвідомлювати свої почуття та потреби, своє ставлення, безпосередні реакції на близьку людину іноді можливо лише в її присутності. Навчитися навичкам успішного спілкування, здатності чути і розуміти один одного теж потребує присутності зацікавлених учасників відносин.  
В груповій терапії головним є те, що окрім безпосередньої роботи психолога з кожним учасником, одночасно відбувається постійний взаємозв’язок та взаємодія між усіма членами групи, що є одним з головних терапевтичних факторів. Багато людей, які відвідують групи,  дуже стурбовані думками про те, що ніхто більше не мучиться так, як вони, що тільки вони відчувають страхи, страждають від проблем і неприйнятних думок, поривів і фантазій. Їх почуття власної унікальності тісно пов'язане з соціальною ізоляцією, з труднощами, що випробовуються в міжособистісному спілкуванні, з недосяжністю щирості і розкутості в інтимних відносинах. В процесі, люди усвідомлюють свою схожість з іншими і поділяють їх глибинні переживання. Це усвідомлення є потужним переживанням і фактором, здатним поліпшити стан. У груповій терапії для людини є цілком природним отримувати користь, спостерігаючи за успіхами і просуванням іншого учасника з подібними проблеми, - цей феномен називається "замісною" терапією або терапією "спостереження". Навіть якщо специфічна імітаційна поведінка незабаром припиняється, вона може допомогти "розморозитися", експериментуючи з новими формами поведінки.
І це тільки невелика частина всіх унікальних можливостей групової терапії. Також, не менш важливим є те, що вартість групової терапії значно нижче ніж індивідуальної.

 

Освіта

 

- Запорізький Національний Університет, факультет соціальної педагогіки та психології / 2004-2010, практичний психолог
Додаткова освіта (наявність сертифікації):
- Кримський Гуманітарний Університет/ 2011-2014, інтермодальна системна психотерапія, психолог, арт-терапевт практик


Професійна діяльність

 

- з 2013 р. по теперішній час, соціальний педагог, психолог КЗ «Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги» ЗОР.
- з 2013 р. по теперішній час, психолог, Запорізької обласної громадської організації «Об'єднання психологів, психоаналітиків «ВЗАЄМОДІЯ»,
- 3 2012 р. по теперішній час, арт-терапевт, член східно-європейської асоціації арт-терапії.
- 2007 р. – 2008 р. служба екстреної психологічної допомоги Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді "Телефон Довіри 15-84", психолог консультант.
- з 2007 р. по теперішній час, приватна практика, психолог.

 

Професійні уподобання

 

•    Проведення психотерапевтичних щотижневих груп, тематичних марафонів
•    Сімейне консультування/Системна-сімейна терапія
•    Індивідуальне консультування
•    Проведення та організація тренінгів, семінарів
•    Арт-терапія


Підвищення кваліфікації

 

•    С 2004 постійне відвідування тренінгів, семінарів, науково-практичних конференцій, психологічних фестивалів та інш.

Анонс тренінгів

Нема подій

Наші фахівці: