info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

Про проект

ЧОЛОВІЧА БЕЗПЕКА


За оцінками Державної служби зайнятості, протягом останнього року приблизно 5 млн. наших співвітчизників перебувають на заробітках за кордоном. При цьому чоловіки складають дві треті від загальної кількості трудових мігрантів.

За даними Управління по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, МВС України в Запорізькій області в 2010 році порушено кримінальну справу, пов’язану з трудовою експлуатацією чоловіків. В ході розслідування кримінальної справи встановлено: шляхом обману до діяльності, пов’язаної з торгівлею людьми, були залучені 180 осіб, з них 30 визнано потерпілими, 150 – свідками. Чоловіки у віці від 21 до 50 років, з різних районів Запорізької області, які не мали змоги забезпечити собі зайнятість за місцем проживання та вирушили на роботу за кордон.

За результатами дослідження «Оцінка потреб чоловіків, потерпілих від торгівлі людьми» ініційованого Представництвом Міжнародної організації з міграцій (МОМ) в Києві в рамках Програми протидії торгівлі людьми Міністерства закордонних справ Королівства Данії (DPAHT), проведеного, в 2006 році головною причиною виїзду потерпілих чоловіків за кордон було складне економічне становище. Майже 80% з них поїхало на тимчасові заробітки для того, щоб покращити своє матеріальне становище і не мали намірів залишатися на постійне місце проживання.

Загальні висновки дослідження чоловіків, потерпілих від торгівлі людьми щодо причинам нелегальної трудової міграції:
• бажання покращити своє матеріальне становище;
• хвороби близьких та брак коштів на лікування;
• віковий ценз для працевлаштування в Україні;
• відсутність інформації стосовно ризиків працевлаштування за кордоном (трудові мігранти не мають інформації щодо ризику вилучення у них паспортів, потрапляння в тяжкі умови експлуатації та насильства; не мають можливості перевірити надійності фірм, що пропонують працевлаштування).

З метою підвищення ефективності роботи з чоловіками, постраждалими від торгівлі людьми на всіх етапах процесу реінтеграції – від ідентифікації до повної адаптації в суспільство Запорізька обласна громадська організація «Об’єднання психологів, психоаналітиків «ВЗАЄМОДІЯ» розпочинає реалізацію проекту «Чоловіча безпека».

Цільовою групою проекту є чоловіки Запорізької області у віці 21-50 років, які постраждалі від трудової експлуатації, суб’єкти, які надають послуги особам, що постраждали від торгівлі людьми Запорізької області.

Проект «Чоловіча безпека» спрямований на:
підвищення рівня обізнаності серед чоловіків віком від 21 до 50 року через виготовлення та розповсюдження інформаційної продукції, надання психокорекцйної допомоги постраждалим від торгівлі людьми.

 

Анонс тренінгів

Нема подій

Наші фахівці: