info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

 

Про проект


agr3-symbol-sm 21 вересня 2012 року в рамках Міжнародної інформаційної компанії «Я проти насилля!» - самої масштабної соціальної програми «Права жінок та дітей в Україні», що реалізується Євросоюзом за підтримки Міністерства соціальної політики України було проведено захід «Твори добро».

 

Мета заходу - популяризації ненасильницької моделі поведінки та профілактика негативних явищ в підлітковому та молодіжному середовищі, привернення уваги громадськості Запорізької області до соціального аспекту проблеми сімейного насилля; формування у свідомості громадян, особливо підлітків та молоді, негативного ставлення до насилля, інформування населення про державні та недержавні організації, які надають послуги з цих питань.

Організаторами заходу виступили: Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЗОДА, Запорізький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги, КУ «Запорізький обласний центр молоді» та КЗ «Запорізький обласний центр патріотичного виховання молоді», торгово-розважальний центр «City Mall», Запорізький танцювальний центр «Альянс».

Підготування до проведення акції продовжувалося протягом 2-ох місяців. Було окреслено основні напрямки підготовки та організації проведення акції:

• Виготовлення промо-продукції: 1205 малинових браслетів, інформаційних буклетів
• Зйомка промо-роліка
• Організація танцювального флеш-мобу «Я проти насильства»
• Організація концерту біля ТРЦ «City Mall» із залученням місцевих творчих колективів
• Організація роботи волонтерів для розповсюдження серед учасників заходу інформаційних матеріалів та малинових браслетів з надписом «Я проти насильства».

До дня акції було виготовлено 1205 малинових браслетів з логотипом акції «Я проти насильства», 2000 буклетів «План безпеки» та 1000 буклетів «Як запобігти насильству».

Захід розпочався з флеш-мобу, який закликав жителів м.Запоріжжя вирішувати усі питання, які виникають у стосунках мирним шляхом.

Після флеш-мобу розпочався концерт, присвячений ненасильницькій поведінці, любові та повазі в сім’ї, який відкрив та проводив директор КУ «Запорізький обласний центр молоді» Андрій Лобода.

Від влади привітала присутніх виконуюча обов’язки начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЗОДА Любов Дмитрівна Ярова.

За час проведення заходу з 18.30 до 20.00 10 волонтерами акції було розповсюджено 1205 малинових браслетів, 2000 буклетів «План безпеки» та 1000 буклетів «Як запобігти насильству».

На підтримку сім’ї та ненасильницької поведінки стосовно близьких людей виступили молоді співаки Гліб Назаров, Катерина Микеладзе, дитячий танцевальный колектив «Аlliance», Яніта Сидоренко, Андрій Шамрай, Микола Белик, Ігор Пилипенко.

В заході прийняли участь пересічні громадяни та молодь міста, серед яких були студенти ЗНУ, ЗМДУ, ЗНТУ, Запорізького будівельного коледжу, загальною кількістю 500 осіб.

Анонс тренінгів

Нема подій

Наші фахівці: