info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

Михайло Шимко

Шимко М

Резюме

Шимко Михайло Володимирович

Контактна інформація:

+380506783921

+380964720484

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

skype: shimkomike

Освіта:

Запорізький державний медичний університет, за спеціальністю лікувальна справа, присвоєно кваліфікацію спеціаліста,  лікаря.  Диплом ЛВ Н Х № 000382. 24.06.1998р.

 Сертіфікат  ЗМ №02520 лікаря-спеціаліста за спеціальністю педіатрія.

МІГП (Міжнародний Інститут глибинної психології, м.Київ). 01.09.2003 - 23.09.2006р. Кваліфікація: практична психологія (психоаналіз), фахівець. Диплом про перепідготовку фахівця СПК №066686.

Вітаю кожного хто вирішив змінити своє життя на краще!

 У житті кожної людини виникають ті чи інші труднощі і настає час, коли необхідно щось міняти... 

Пропоную вирішити свої проблеми, та змінитися на краще за допомогою психоаналізу.

Психоаналіз фокусується не на тому чи іншому об'єкті або органі тіла, а на істоту людини в його цілісному присутності, на уявленнях, пов'язаних з тілом, чуттєвим ставленням до світу, до іншого і власним образом, тобто на несвідомому. Психоаналіз являє собою творчу і клінічну практику, спрямовану на розуміння унікальної психічної організації людини. Психоаналіз шукає не пояснення і способу лікування симптому, а розуміння цілісної істоти людини, того розуміння, яке тільки передбачається, але навряд чи можна реалізувати, коли мова йде про нескінченному різноманітті людської суб'єктивності.

Психоаналіз орієнтований не на встановлення загальних закономірностей між різними людьми і вироблення універсальних механізмів позбавлення від симптомів, а на розуміння причин виникнення захворювання в його конкретній формі і передбачає обопільну духовну роботу аналітика і аналізанта з вироблення індивідуального способу лікувальної діяльності.

Психоаналіз відмовляється від таких понять «здоров'я» і «хвороба», оскільки ця різниця навряд чи доречно в духовному світі людини, а так само використання будь-яких загальних стандартів. Оскільки психоаналіз відмовляється від будь-якої було типізації та класифікації людської душі, сприймаючи кожного суб'єкта як своєрідну і неповторну форму творіння, то і готових рецептів лікування не має. З цієї причини психоаналітик не може давати поради.
Психоаналіз прагне допомогти іншому доторкнутися до істини своєї душі, як би загадковий не був предмет, і як би трудомістка не була ця робота.  Надає можливість побачити звичні речі з іншої сторони.  Розвинути здатність приймати амбівалентність своїх почуттів по відношенню до близьких.

Психоаналітик допоможе Вам вирішити ваші внутрішні найглибші несвідомі конфлікти, які накладають відбиток на все життя. Ви самі побачите в собі несвідомі ущемлені бажання, які не дозволяють Вам зняти напругу і занепокоєння. Там, в кабінеті психоаналітика, Ви зможете говорити в рівній мірі як про свої фантазії і снах, мріях, так і про конкретні відносинах з людьми і ваші труднощі спілкування. В результаті Ви самі навчитеся поступово спілкуватися на більш глибокому, довірчому рівні зі своїми близькими і рідними, навчитеся не боятися обговорювати з ними найважчі питання і дійсно вирішувати їх, а не скандалити і лаятися без видимого успіху. Дуже часто в процесі таких сеансів спливають дуже ранні, давно забуті дитячі спогади, і людина сама дивується і розуміє, яку силу ранні враження дитинства надали на його доросле, "свідоме" життя, і який відбиток наклали на відносини з людьми. Мета психоаналізу - допомогти Вам збагатити Ваше життя, навчити Вас отримувати більше задоволення від взаємин з іншими людьми, дозволити болючі проблеми і конфлікти, і зробити Вашу особу більш цілісної і більш радісним. На прийом приходять люди з різними проблемами:
Це можуть бути особисті проблеми · Депресія · Тривога, нав'язливі страхи, втрата сну · Агресивність і конфліктність · Життєві кризи і стреси Труднощі в прийнятті важливого рішення · Пошук роботи і профорієнтація · Занижена самооцінка · Безсоння · Складнощі на роботі або у власному бізнесі · Синдром невдахи · Алкогольна і нікотинова залежність · Невдоволення власною зовнішністю, в тому числі вагою і фігурою · Нерозділене кохання · Втрата близької людини · почуття провини або почуття обов'язку · Психологічні травми Сімейні і сексуальні проблеми · Вибір чоловіка · Конфлікти і непорозуміння в родині · Цивільний шлюб · Зрада · Ревнощі · Розлучення, розставання · Повторний (а буває і багаторазовий) шлюб · Будь-які інтимні дисгармонії · Конфлікти з дітьми (проблеми дитячо-батьківських взаємин) · конфлікти з батьками Проблеми з дітьми · Проблеми з рішенням мати дитини, безпліддям, очікуванням дитини (робота з майбутніми батьками) · Консультації з розвитку дитини · Невмотивована агресивність, погіршення поведінки у дитини · Конфлікти в школі · Проблеми в спілкуванні з однолітками і дорослими · Страхи, фобії · Підліткові кризи (пошук сенсу життя)


Страшно тоді, коли не знаєш, що робити і до кого звернутися. З будь-якою проблемою можна впоратися, якщо є бажання, а тим більше поруч є фахівець. Телефонуйте - і нас стане двоє проти Вашої проблеми, а гуртом як Ви знаєте і Едипів комплекс можна перемогти!

Анонс тренінгів

Нема подій

Наші фахівці: