info@vzayemodiya.net
+38 (061) 270-92-91
+38 (067) 393-80-65

Як відучити дитину боятися темряви

Кожна дитина переживає періоди підвищеної чутливості до навколишнього світу. У кожного віку є свої страхи, які в разі нормального розвитку з часом зникають.

Діти дошкільного віку бояться багато чого (максимум страхів в 5-8 років): болі, лікарів, хвороб, висоти, води, покарання та інше.

Багато дітей відчувають страх, коли потрапляють у темряву. І в казках, і в міфах, і в кіно, якщо герої потрапляють в темряву, то вони стикаються з темними силами. На жаль, наші діти зараз дивляться занадто багато

Детальніше...

Як дитині впоратися з тиском однокласників?

Шкільний колектив - це особлива соціальна структура, в якій існують свої норми поведінки, правила спілкування і навіть своя субкультура. Все це передається з покоління в покоління від одного школяра до іншого. Підпорядкування цим неписаним правилам і нормам вважається строго обов'язковим. До 14-15 років діти дійсно готові підкорятися сталим серед однолітків правилам поведінки і часто не можуть протистояти груповому тиску. Бути прийнятим групою однолітків для дитини важливіше, ніж заслужити довіру дорослих.

Детальніше...

Секрети раннього розвитку

Часто батьки задають питання: в якому віці бажано починати навчання дитини? Згідно сучасним дослідженням - якомога раніше. При цьому раннє розвиток не передбачає насильницьке вигодовування немовлят фактами та цифрами. Головне - введення нового досвіду «вчасно», а це може розпізнати людина, яка доглядає за дитиною, зазвичай це мама.

У першу чергу дітям потрібно, щоб їх любили, поважали і надавали у їх розпорядження все те, чому ви хочете їх навчити.

Період до трьох

Детальніше...

Взаємодія з агресивними дітьми

Чому виникає дитяча агресія, гнів?

Гнів - почуття вторинне, і походить від переживань зовсім іншого роду, таких як біль, страх, образа. Ці почуття пасивні, їх нелегко висловити, про них зазвичай замовчують і приховують. Причина виникнення болю, страху, образи - у незадоволенні дитячих потреб.

Тому прості спроби видозмінити поведінка можуть не вирішити зту проблему.

Замість того, щоб приділити головну увагу поведінці дитини, спробуйте зрозуміти, що стоїть за такою

Детальніше...

Житель Інтернету - хто Ти?

"...У мозку професора з'явилися рядки

"ушкоджений системний файл реальності.
перезавантажити всесвіт, ТАК\НІ?".
Бонхофф Майя К.

Віртуальна реальність, що формує віртуальний «світ», сприймається користувачем як реальний світ, з'являється ефект «присутності».

Це дуже цікавий феномен автоматичної «доробки» свідомістю недосконалого віртуального світу до рівня реальності. У цьому значенні віртуальна реальність являє собою засіб вивчення пізнавальних психічних процесів.

Цікавий також і

Детальніше...

Наші фахівці: