info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

Про проект

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Запорізької обласної державної адміністрації спільно з Запорізьким обласним центром соціально-психологічної допомоги в рамках Міжнародної акції «16 днів проти насилля» з 25 листопада по 10 грудня провели акцію в м. Запоріжжя

В рамках заходу з метою поліпшення організаційного, інформаційного та науково-методичного забезпечення реалізації державної політики у сфері попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми було з проведено обласний конкурс дитячих малюнків та фоторобіт «Світ без насильства», освітній семінар для фахівців, що впроваджують корекційні програми для осіб, які вчинили насильство та інтерактивні семінарів для учнів 9-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Для реалізації інформаційної кампанії акції було розміщено 10 сіті-лайтів «16 днів проти насильства» на вулицях міста. Було виготовлено та розповсюджено браслети з гаслом «Я проти насильства», буклети «Поряд у потрібну мить», буклети «План безпеки», іміджеві значки, буклети «Як захистити себе від шахрайства», «Скажи рабству «Ні»», «Як запобігти насиллю», плакати «16 днів проти насильства», методичні рекомендації «Світ без насильства» для фахівців, що впроваджують корекційні програми для осіб, які вчинили насильство.

Освітній семінар для фахівців, які впроваджують корекційні програми на території Запорізької обл. проходив з 1 по 2 грудня в готелі «Україна», в якому прийняли участь 65 фахівців міста та районних центрів Запорізької області. В рамках освітнього семінару були проведені майстер-класи для представників районних та міських органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, які здійснюють соціальну роботу з відповідного напрямку.

Традиційною ланкою акції «16 днів проти насилля» в Запоріжжі являється обласний конкурс дитячого малюнку «Світ без насильства». В конкурсі прийняли участь понад 100 учнів ЗОШ Запорізької обл.. Виставка робіт пройшла з 01.12.11 р. по 10.12.11 р., роботи переможців конкурсу були використані для виготовлення календаря «Світ без насильства».

 

Анонс тренінгів

Нема подій

Наші фахівці: