info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

Про користь шкідливого

Слава вам, идущие обедать миллионы!
И уже успевшие наесться тысячи!
Выдумавшие каши, бифштексы, бульоны
и тысячи блюдищ всяческой пищи.

Володимир Маяковський
«Гимн обеду»

Їм, адептам дієт і праведників харчування, нас, любителів шашликів і круасанів, не зрозуміти. Ми вміємо отримувати дрібні і великі (залежно від кількості їжі) задоволення в будь-який час доби, за будь-якої погоди і в будь-якому настрої. Коли дощ - можна випити коньячку з лимончиком і шоколадкою, коли сніг - зігрітися глінтвейном з корицею і апельсинами. У нас на будь-який випадок знайдеться смачний рецепт, на будь-яку проблему - апетитне рішення. Ми вміємо отримувати задоволення від життя, наш великий гуру - Омар Хаям. Саме він так романтично описував любителів вина, п'яниць і розпусників.

Ми можемо буквально з нічого (три яйця, склянка цукру, склянка борошна, яблука) зробити теплий і запашний сімейне свято.

Ми - феномен науки: стрункішаємо від жирного, тверезіючи від алкогольного. Задоволення - ось головна топка калорій! Їжа давно припинила бути просто пальним, яке підтримує життєдіяльність наших тіл. Розвиток цивілізації і посилення соціуму дали можливість відкрити потенціал особистості як дегустатора, тонкого цінителя смаку і аромату. Глибокодумне споглядання чорних квадратів на рожевому фоні і пошук в них екзистенційних смислів змінилося насолодою від буйства фарб і форм їжі з супермаркетів. Мозок активно працює , не даючи нейронам заплисти жиром , від читання складу продуктів і прорахунку термінів придатності. Інтелект розвивається і росте, тому що той, хто зможе прочитати слово «токоферілацетат» і зрозуміти, що воно означає, може вважати себе генієм.

Свята. Насправді їх можна влаштовувати собі кожен день. Але так не цікаво. Як фільм на диску: купив і дивися в будь-який час. А можна вичитати в програмі, що через тиждень в 23.40 будуть показувати «Собаку Баскервілів», обвести червоним олівцем дату і час фільму і чекати. А потім, відклавши всі справи, зробити вісім різних бутербродиков, налити келих вина і дивитися довгоочікуване кіно з дитинства. Обидві серії, до 3.00 ранку. Перед тим, як лягати спати, з'їсти дев'ятий маленький бутерброд, щоб приснилося щось приємне.

Тому, коли прийшло свято, неодмінно потрібно користуватися моментом і отримати якомога більше різноманітного смакового задоволення. Нове життя приємніше і корисніше починати з вечірки, шампанського, олів'є і запаху мандарин. Можна додати сюди ікри, креветок і трюфелів, так би мовити, для розширення свідомості та освіження почуттів до їжі.

Чи шкідливо обжерливість? Може, саме така людина, скуштувавши на вечерю чарочку холодної горілочки і полсковорідкі золотистої смаженої картоплі з соковитим рожевим антрекотом, червоними маленькими помідорками, які настільки гострі, що щиплють за язичка, під враженням від поглиненого вирішив зробити для своєї країни якесь велике благо, і заснув, мріючи про те, що завтра на вечерю буде дикий гусак, запечений з яблуками і чорносливом.

 

автор: Олена Панкратова

Наші фахівці: